inżynier z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji drewnianych, żelbetowych i stalowych. Specjalizuje się w nadzorze nad pracami w technologii tzw. białej wanny. Jest bardzo skrupulatny co bezpośrednio przekłada się na jakość jego usług. Po pracy nie potrafi usiedzieć na miejscu - często biega, jeździ na nartach i na rowerze. 

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze bez ograniczeń

NASZ ZESPÓŁ

Nowoczesny budynek mieszkalny

CONSULTING  &  ENGINEERING

FOUR WALLS

Logo Four Walls

 


Wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem, sumiennością i terminowością. Jego pasją jest wykonywanie badań eksperymentalnych elementów żelbetowych i obserwacja procesu zarysowania oraz mechanizmów ich zniszczenia. Ponadto prowadzi zaawansowane obliczenia numeryczne wyjaśniające skomplikowane zagadnienia statyczno-wytrzymałościowe. Po pracy poświęca się rodzinie, znajdując również czas na sport i muzykę.

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze bez ograniczeń

 


inżynier z kilkuletnim doświadczeniem praktycznym zdobytym na budowach w Polsce i w Niemczech. Specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych oraz nadzorze jakościowym. Jest osobą dokładną i punktualną, cechującą się wysoką estetyką pracy. Jego pasją są podróże oraz języki obce. 

Posiada uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń

 


młody inżynier, który do naszego zespołu wnosi swój zapał do pracy i niespożyte pokłady energii. Pracuje na budowach w charakterze inżyniera budowy, co pozwala mu na poznanie procesu budowlanego od podszewki oraz zdobycie doświadczenia z zakresu statyki budowli, niezbędnej przy projektowaniu. Pasjonuje się fotografią.

W trakcie zdobywania doświadczenia potrzebnego do uprawnień

Wiedza teoretyczna poparta wieloletnią praktyką

inż. Marcin Sondej

mgr inż. Adam Mickiewicz

dr inż. Łukasz Skarżyński

inż. Kamil Wilczyński

Copyright 2019 | Created with WebWave

biuro@fourwalls.com.pl

tel. 883 412 828

ul. Wrzosowa 10/2

80-297 Banino

KONTAKT

MENU

Prężnie rozwijamy się na ogólnopolskim rynku inwestycji budowlanych. Oferujemy pomoc i wsparcie w każdym stadium przedsięwzięcia. 

O FIRMIE